De sponsorloop voor onze stichting zit er op. Circa 25 kanjers hebben 26  juni  j.l. meegelopen met de 10 kilometer van Roosendaal.  Door zich te laten sponsoren door familie, vrienden, buren, bedrijven etc ,het organiseren van een BBQ,  en andere activiteiten, hebben zij samen een ongelofelijk bedrag aan sponsorgeld bij elkaar gelopen. De secretaris heeft zelf ook meegelopen (belofte maakt schuld) en met elkaar hebben we goede promotie gemaakt voor onze stichting. Na afloop is door een van onze deelnemers een cheque van maar liefst € 4.233,00 !!! overhandigd aan de andere bestuursleden  Bas en Roland die enorm verrast en uiteraard heel blij waren met het enorme bedrag. Mannen van hockey team heren 3 van de Pelikaan : “amigos con sombrero” en hun aanhang, heel  heel, heeeel hartelijk bedankt voor jullie enorme inzet, om van deze actie zo’n fantastisch succes te maken. Jullie hebben echt iets geweldigs voor elkaar gekregen waar  we heel veel mee kunnen doen voor de kinderen in Oeganda en daarnaast hebben jullie ook nog eens een mooie sportieve prestatie geleverd  !!  Niets dan waardering voor jullie van ons alle drie !

IMG_3755  IMG_3761 IMG_3718

 

IMG_3763  FullSizeRender-1 FullSizeRender

IMG_3729

Comments